EĞİTİM HİZMETLERİ

Bizimle tanıştığınız andan itibaren İnglizce eğitiminiz bitene kadar tecrübemizle her zaman yanınızdayız. Danışmanlarımız sayesinde Londra ile ilgili genel bilgilendirme alacaksınız. Eğitim ve kişisel harcama maliyetleri, okul kaydınızı yapıyor ve vizeniz için gereken belgeler konusunda sizi bilgilendiriyoruz.
Sizi sıcakkanlı Türkçe bilen danışmanımız havaalanında karşılıyor ve güvenli şekilde kalacağınız yere götürüyoruz. Dersler başlamadan önce yerleşmek için bolca vaktiniz olacak. Herkesle tanışmak, okul çevresindeki yolları öğrenmek ve yerel bölgeyi keşfetmek için zaman ayırın. Sizi doğru sınıfa yerleştirdiğimizden emin olmak için İnglizce seviyeniz tespit edeceğiz, sonrasında kişisel ders çizelgenizi vereceğiz ve derslere hazır hale geleceksiniz.

Artık Londra dan ayrılma vakti; artık dünyanın konuşduğu dili anlayabiliyor ve konuşabiliyorsunuz. TEBRİKLER!

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 D:3-4 Nilüfer / BURSA