Warning: simplexml_load_file(http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 504 Gateway Timeout in /var/www/vhosts/bongotravel.net/httpdocs/inc/f.php on line 696 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml" in /var/www/vhosts/bongotravel.net/httpdocs/inc/f.php on line 696 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/bongotravel.net/httpdocs/inc/f.php on line 697 BİREYSEL VİZE DNAIŞMANLIK HİZMETİ | Bongo Turizm

PROFESYONEL VİZE DANIŞMANLIĞI

Bursa’nın ilk ve tek profesyonel vize departmanına sahip olan acentamızda tüm ülkelerin vize işlemlerini profesyonel ekibimiz sayesinde kolayca yapabiliyorsunuz.
Adan Zye vizenizle ilgili evrak takibi,randevu alımı ,form ve dilekçelerin doldurulması,İngilizce evrak çevirileri ,vize başvurularında refakatçı ,pasaportun elden teslimi tamamen tarafımızdan yapılmaktadır.
Bongo Turizm iştirakı olan www.bursavizeofisi.com'dan kolay bir şekilde vizeler hakkında bilgi alabilir evrak listelerine ulaşabilisiniz.

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 D:3-4 Nilüfer / BURSA