• FUAR TURLARI

  • ULUSLAR ARASI SEKTÖREL FUARLAR

FUAR ORGANİZASYONLARI

Firmamız Fuar organizasyonları konusunda yılların getirdiği tecrübe ve herbiri konusunda uzmanlaşmış genç kadrosu ile bir organizasyonun ihtiyacı olan tüm parametreleri bünyesine katarak siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bongo Turizm sizin maliyetlerinizi kendi maliyeti olarak düşünür ve daima sizin için en kazançlı olanı gerçekleştirir. Bongo Turizm ile çalışarak katılmak istediğiniz organizasyonlarda tüm ihtiyaçlarınızın minimum maliyet ile size en çok yarar getirecek şekilde karşılandığına şahit olacak ve bu mutluluğu bizimle yaşayaksınız. Bizimle organizasyonlarınızı en başarılı şekilde gerçekleştireceksiniz. Bu organizasyon başarısı, sizin kendi işinizde başarınızı artıracaktır. Dünya üzerindeki tüm fuarlar katılımları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

A'dan Z'ye fuar orgnizasyonları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı(Uçak Bileti, Vize İşlemleri, Konaklama, Transfer, Araç Kiralama, Stand Kurulumu, Rehberlik ve Tercüme hizmetleri) gibi bir çok hizmeti uzman kadromuz aracılığı ile destek alabirsiniz.

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 D:3-4 Nilüfer / BURSA