HELİKOPTER VE UÇAK KİRALAMA

Şirketler ve eğlence dünyasından gelen müşteriler, özenli ve aynı zamanda ketum bir VIP uçak kiralama deneyimi konusunda uzun yıllardır Bongo Turizm'e güvenmektedir. Özel jet kiralama hizmetimiz, çok çeşitli gereksinimleri karşılamaktadır:

Üst düzey yöneticilerin seyahatleri
Tura çıkan müzik ve gösteri grupları
Film tanıtımları
Ağırlama ve etkinlikler
Seyahat sektöründe çalışan kişiler
Devlet ve hükümet başkanları uçuşları ve diplomatik uçuşlar

Bongo Turizm, dünyanın herhangi bir yerinde günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün özel jetler, helikopterler ve VIP tasarımlı uçaklar dahil olmak üzere her türlü hava aracına erişim imkanına sahiptir.

Özel jet kiralama; uçak satın alma ve jet kartı programlarına esnek ve ekonomik bir alternatiftir. En iyisinden daha azını beklemeyen bilinçli müşteriler için uçak kiralama çözümleri sağlamaya alışkınız. Müşteri memnuniyeti konusundaki ünümüz, yüksek düzeyde tekrar kiralama oranı ve tavsiye üzerine gelen müşterilerle kanıtlanmaktadır.
Bizimle bugün temasa geçin ve işine bağlı uçak kiralama görevlilerimizin, işletmenizin jet kiralama gereksinimlerini emniyet, güvenlik ve gizlilik içinde karşılamalarına izin verin.

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 D:3-4 Nilüfer / BURSA