• ŞİRKETİNİZE ÖZEL KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

  • KONGRE, TOPLANTI, BAYİİ TURLARI, ŞİRKET İÇİ MOTİVASYON VE ORGANİZASYONLAR

  • TÜM TALEPLERİNİZ İÇİN!

TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

‘Etkinlik Yönetimi’ Toplantı organizasyonları, etkinlikler, fuar stand hizmetleri…vb. sunar.
‘Pazarlama Çözümleri’
Doğrudan pazarlama (tanıtım) aktiviteleri düzenler.
A Grubu Seyahat Acentası olan Bongo Turizm; iç denetim ve yönetim konularında profesyonel destek alarak birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet vermektedir.

BONGO TURİZM; Sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, sizlere bir projenin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

BONGO TURİZM; Karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel dialoglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde ulusal organizasyonlarınıza “BONGO” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaad ediyor!

BONGO TURİZM'DA hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!”

BONGO TURİZM
Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 D:3-4 Nilüfer / BURSA